Confidence - (19-20.11 2009 Warszawa)
Język: polski | english


Sponsorzy

Wesprzyj największą i najbardziej prestiżową konferencję w Europie Środkowo-Wschodniej (to nie mit, wystarczy spojrzeć na liczbę uczestników, w poprzedniej edycji brało udział ponad 500 osób). Wsparcie konferencji jest wspaniałą okazją do promowania swojej firmy wśród społeczności osób zajmujących się bezpieczeństwem IT, jest to szansa zbudowania nowej sieci kontaktów biznesowych oraz prezentacji firmy we współpracujących mediach. Jeżeli chcesz zostać sponsorem CONFidence 2009 wyślij email na adres andrzej.targosz{@}proidea.org.pl.

 

Platynowy Sponsor

 

Złoty Sponsor

Mediarecovery

Mediarecovery jest liderem informatyki śledczej w Polsce. Firma dysponuje największym w tej części Europy specjalistycznym laboratorium informatyki śledczej, w którym prowadzone są analizy w zakresie poszukiwania dowodów elektronicznych. Dodatkowo laboratorium świadczy również usługi odzyskiwania i utylizacji danych.

Po wielomiesięcznej procedurze sprawdzającej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydała dla Mediarecovery Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne.

Mediarecovery specjalizuje się w budowie systemów i platform reakcji na incydenty oraz bezpieczeństwa informacji wykorzystywane przez zespoły CERT (ang. Computer Emergency Response Team) i CSIRT (ang. Computer Security Incident Response Team) w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Informatyka śledcza wykorzystywana jest najczęściej w przypadkach „wycieku” informacji, defraudacji, nadużyć, nie etycznych zachowań pracowników. Z usług Mediarecovery korzystają przede wszystkim instytucje sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, farmaceutycznego oraz administracja publiczna.

Mediarecovery współpracuje z większością wiodących producentów sprzętu i oprogramowania dla informatyki śledczej.

Więcej informacji na www.mediarecovery.pl

 

allegro

Grupa Allegro to w tej chwili najbardziej rozwinięta platforma handlu internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej skład wchodzą największe serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe tej części świata – Allegro.pl, OtoMoto.pl, OtoDom.pl, Ceneo.pl, Platnosci.pl, Cokupic.pl. Skupiamy ponad 12-milionową społeczność Internautów. Społeczność ludzi, którzy są z nami od lat. Naszym celem, jako pracowników wszystkich serwisów, jest umożliwianie Użytkownikom wygodnego, skutecznego i bezpiecznego handlowania w sieci. Zespół pracowników Grupy Allegro wciąż się powiększa a naszą firmę tworzy w tej chwili ponad 600 osób.

Bardzo ważne miejsce w Grupie Allegro zajmują międzynarodowe platformy handlowe: czeska (www.aukro.cz), rosyjska (www.molotok.ru), rumuńska (www.aukro.ro), ukraińska (www.aukro.ua), słowacka (www.aukro.sk), bułgarska (www.aukro.bg) oraz węgierska (www.teszvesz.hu). W uznaniu naszej polityki personalnej, zostaliśmy nominowani do nagrody „Solidny Pracodawca 2008”, przyznawanej od wielu lat przez Grupę Media Partner.

 

Sponsor

 

networkers.pl

 

microsoft.com