Confidence - (19-20.11 2009 Warszawa)
Język: polski | english


Podróż i pobyt

Podróż do Warszawy

Samolotem

Do Warszawy dotrzeć można przez Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina. Z Warszawy i do Warszawy lata 28 linii lotniczych m. in. British Airways, Alitalia, Germanwings, LOT, Lufthansa, AirFrance oraz tanie linie lotnicze Wizz Air. Szczegóły na stronie lotniska.

Informacje jak dotrzeć z lotniska do centrum miasta komunikacją miejską znajdziesz tutaj.

Taksówka z lotniska do Warszawy nie powinna kosztować więcej niż 60 PLN.

 

Pociągiem

Warszawa ma dogodne połączenia PKP z największymi polskimi i kilkoma zagranicznymi miastami: Warszawą, Wrocławiem, Łodzią, Poznaniem, Gdańskiem, Berlinem, Wiedniem i Pragą. Wyszukaj najlepsze dla Ciebie połączenie tutaj.

 

Zakwaterowanie

Hackers’ Squad

Podczas 6 edycji CONFidence możesz zamieszkać w jedynym w swoim rodzaju Hackers’ Squad – całym hostelu (lub grupie hosteli, jeśli zainteresowanie będzie duże) wynajętym tylko dla uczestników CONFidence, gdzie hackowanie i piwo nigdy się nie kończą! Ten eksperyment świetnie się sprawdził podczas poprzedniej edycji CONFidence w Krakowie.

Podczas rejestracji możesz wybrać nocleg w Hackers’ Squad za jedyne 60 PLN za noc. To tani i wygodny (Hackers’ Squad znajduje w pobliżu miejsca konferencji) sposób na zatrzymanie się w Warszawie podczas CONFidence 2.0.

Podstawowe informacje o Hackers’ Squad:

  • dostępne są pokoje 4,6 i 8osobowe, uczestnicy są losowo przydzielani do danego typu pokoju możesz zostać w Hackers’ Squad od 18 do 20 listopada
  • cena za noc od osoby wynosi 60 PLN
  • otwarte tylko dla uczestników CONFidence
  • Hackers’ Squad nie jest luksusową lokalizacją, ale zapewniamy, że jest czysto, bezpiecznie i przede wszystkim hack-friendly :)

 

Inne opcje zakwaterowania

Jak tylko ustalimy miejsce konferencji w Warszawie, podamy na tej stronie informacje o hotelach i hostelach w pobliżu.